Stefan Çapaliku prezanton librin “Korçe e Shkodër”

Caricamento Eventi

« Tutti gli Eventi

  • Questo evento è passato.

Stefan Çapaliku prezanton librin “Korçe e Shkodër”

11 Marzo 2023 @ 18:30

Gratuito

Ky libër, thellësisht modest, nuk u shkrua as për shkodranët e as për korçarët, por edhe për to. Në të vertetë ai i kushtohet të gjithë atyre që, me dashje apo pa dashje, po promovojnë humbjen e kujtesës dhe me mendjelehtësi kujtojnë se gjithçka nisë prej tyre…

– Stefan Çapaliku

Dettagli

Data:
11 Marzo 2023
Ora:
18:30
Prezzo:
Gratuito
Categoria Evento:

Organizzatore

Slow Mill

Luogo

Slow Mill
Via Volturno 32
Milano, 20124 Italia
+ Google Maps